AC/DC 12V Bluetooth prijímač MP3 Prehrávač Modul SD, USB, digitálny LED FM Stereo Auto MP3/ WAV dekódovanie USB/SD/BT Prehrávač

Nový produkt

Skladom

€10.74

štart

koniec

Anglický ver Bluetooth, MP3 Prehrávač Module Support 8GB/16GB SD, USB, Modrá LED Obrazovka FM DC/AC 12V Stereo Zvuk Mono Auto MP3 dekódovanie

Popis: Funkcie:

1: je krásne, a jeho vzhľad je jednoduchý a veľkorysý. PC materiál panelu a akryl obrazovke film nie je ľahké prelomiť.

2: používa dot matrix displej pre indikáciu stavu práce

3: anti napájanie reverzné dizajn, aj keď silu zvrátiť spojenie nebude horieť produkty, AC a DC dvojaký účel.

4: skutočné stereo výstup

Bluetooth je založené na TRIEDY 2 úrovne výkonu, a prijíma Bluetooth 2.1+EDR špecifikácie. Je kompatibilný s verziou 3 a nižšie, a prepravnej vzdialenosti viac ako 10 metrov.

Špecifikácia parametrov:

Napájanie typ: AC a DC dvojaký účel

Vzhľad veľkosť: 88 (L) *40 (Š) mm

Hmotnosť: 80g

Externé režim rozhrania: USB, SD

Výstupná amplitúda: "600MV

Menovitý príkon: 12V/1A

Menovitý príkon: USB prehrávanie aktuálnej "120MA"

Ostatné štáty "80MA"

Použitie teplota: -20 C ~ 60 C

Aplikácia pôsobnosti:

Aplikuje sa na rodinu zmes zvuk, car audio a počítačové multimediálne zvukové, profesionálny aktívny zvuk, IPOD zvuk, AV zosilňovač, masážne kreslo, elektronické darček, elektronické hračky a pod., vhodná pre zvuk box (zvuk) HOBBY nadšencov.

Jeden. Hosť kľúč

REŽIM: stlačte toto tlačidlo a vyberte položku USB, SD, FM, aby BLUE-LINE.

? PREV kľúč je krátky na USB/SD/BT prehrávanie štátu a vyberie sa na začiatok skladby. V FM štát, krátke stlačenie je zvolené, ak chcete vybrať poslednú stanicu. Dlho stlačte tlačidlo je späť dozadu, a stanica sa vyhľadá aktuálne rádio.

? ĎALŠÍ kľúčový je krátky na USB/SD/BT prehrávanie štátu a vyberie sa na ďalšiu rádio. V FM štát, krátke stlačenie vyberie sa na ďalšiu stanicu. Dlho stlačte tlačidlo je dopredu vyhľadávanie stanice a stanice je vyhľadávané pre aktuálnu stanicu.

PLAY/PAUSE tlačidlo PLAY/PAUSE: je pauza na USB/SD/BT. V krátkodobom rádio štátu, stlačte toto tlačidlo, ak chcete zadať automatické vyhľadávanie stanice. F. tlačidlo stop zastaví prehrávanie USB/SD štátu, a potom sa hrá prvý ten, podľa prehrávanie tlačidlo.

Opakovanie kľúč do USB/SD štátu, vyberte režim opakovania, krátky čas zadajte JEDEN (jeden cyklus), RANDOM (náhodné prehrávanie) pre VŠETKY (všetky cykly), BT/FM, je neplatný.

Maximálnu predvolenú hlasitosť boot je 32 úrovni, štandardný USB štátu, USB/SD podporu post vloženie prioritou, a vypnutí napájania pamäť skladieb / rádio.

Dve, diaľkové ovládanie funkcia:

REŽIM: stlačte toto tlačidlo na výber vstup USB, SD, FM na MODRÚ.

? PREV: je krátka, USB/SD/BT prehrávanie štátu. V FM štátu, je vybraná stanica vybrané krátke. Dlhým stlačením tlačidla sa dozadu a rádiové stanice je vyhľadávané pre aktuálnu stanicu.

? ĎALEJ: je krátka, USB/SD/BT prehrávanie štátu a vyberie sa na ďalšiu rádio. V FM štát, krátke stlačenie vyberie sa na ďalšiu stanicu. Dlho stlačte tlačidlo je dopredu vyhľadávanie stanice a stanice je vyhľadávané pre aktuálnu stanicu.

? VOL+: zvýšenie objemu

? VOL-: objem klesá

Keď REP:USB/SD sa hrá, vstupuje repeat play mode. To je JEDEN (jeden cyklus), RANDOM (náhodné prehrávanie) pre VŠETKY (všetky cykly).

.STOP: zastavenie prehrávania USB/ SD karty štátu. Ostatné štáty sú neplatné.

.MUTE: všetky Štáty, stlačte tlačidlo tichý, a potom zrušiť stlmenie raz.

Štátu.EQ:USB/SD je režim zvukové pole. NORMÁLNE (všeobecné) POP (POP), na ROCK (Yao Zbraň) na JAZZ (Jazz) do TRIEDY (klasická) na COUN (krajina).

.PLAY/PAUSE: je pauza na USB/SD/BT. Zvuk štátu, stlačte toto tlačidlo, ak chcete zadať automatické vyhľadávanie stanice

.0 9: umožňuje priame výber v USB/SD. Viac ako 10 po sebe idúcich vstup čísla môžu byť vybrané.

100+: podľa aktuálne prehrávanú skladbu, stlačte tlačidlo, ktoré je +100 pod číslo aktuálnej stopy.

200+: podľa aktuálne prehrávanú skladbu, stlačte tlačidlo, ktoré je +200. pod číslo aktuálnej stopy.

Tri. Prevádzka Popis:

LUSB prevádzka popis

1. Keď "USB" zariadenie na čítanie, na displeji sa zobrazí celkový počet kusov, a to je čakanie na prehrávanie štátu; v tomto čase hrať štátu "USB" je zariadenie, ktoré hralo paneli alebo na diaľkovom ovládači. Prvých dvoch hráčov, hracia doba, sú v súčasnosti hrá minút, a posledné dva bity reprezentujú aktuálne hrá sekúnd (60 sekúnd do jedného bodu, druhé číslo je 00).

2, v časti "USB" hrať štátu, krátke hrať paneli alebo na diaľkovom ovládači "play / pause" tlačidlo do pozastaviť štátu, systém automaticky stlmiť. Zobrazenie času nie je v pohybe na obrazovke.

3, v časti "USB" štátu, stlačte tlačidlo diaľkového ovládania "mute" tlačidlo, systém automaticky stlmiť. V tomto čase, záznamový čas sa stále deje, a hlasitosť sa zobrazí ako "00".

4, v časti "USB" štátu, podľa "0-9" počet kľúč na shake control, môžete priamo vyberte možnosť "USB" v skladieb, ako napríklad výber piaty, priamo diaľkové ovládanie digitálny kľúč 5; ak je vybraný 25, priamy, digitálne kľúče, diaľkové ovládanie 2, 5, ako napr. výber 215, priamo pod diaľkové ovládanie digitálne kľúče, 2, 1, 5.

Môžete tiež stlačiť 100+ 200+ podľa aktuálne prehrávanú skladbu, ktorá sa, +100 +200. pod číslo aktuálnej stopy.

5, v časti "USB" štátu, podľa opakované tlačidlá na paneli alebo na diaľkovom ovládači, krátky čas do JEDNÉHO (single loop) - RANDOM (náhodné prehrávanie) - VŠETKY (všetky cyklus), otvorte stroj štandardne všetky cyklu, zobrazenie na displeji a dopĺňa takto:

Štítky: fm dekodér, Rádio stereo, kpop, rada mp3 prehrávač, mp3 prehrávač, bluetooth moduly prijímač, Bluetooth Modul, fm rádio modul, auto mp3 prehrávač, usb, fm transmitt.

Druh Regulátor Napätia
Použitie Notebook
Napájacie Napätie v
Aktuálna A
Názov Značky NoEnName_Null
Strata Sily w
stav Nové
Prevádzková Teplota stamdard
Napätie V
Číslo Modelu Oem
Kapacita AH
Moc W

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

AC/DC 12V Bluetooth prijímač MP3 Prehrávač Modul SD, USB, digitálny LED FM Stereo Auto MP3/ WAV dekódovanie USB/SD/BT Prehrávač

AC/DC 12V Bluetooth prijímač MP3 Prehrávač Modul SD, USB, digitálny LED FM Stereo Auto MP3/ WAV dekódovanie USB/SD/BT Prehrávač

Súvisiace produkty

ADUM3160 USB Digitálny Izolant 1.5/12 mb / s, Low/Full Speed Data Rate, 2500V USB HUB izolácie USB 2.0 Kompatibilné Funkcie 1. Kompatibilné s USB2.0 2. ADUM3160 izolácie napätie: 2500V 3. Napájací modul izolácie napätie: 1500V 4. Podpora USB nízka rýchlosť 1.5 Mbps a full-speed 12Mbps, nie čistý high-speed zariadení 5. Podpora USB kontrolu prenosu, dávkový prenos, prerušiť prepravu plynu, synchrónny/isochronous prenosu

€7.29

Funkcie: DFPlayer Mini je kompaktný a cenovo MP3 modul môže byť pripojený priamo k reproduktorom. Modul s akumulátorom napájania, reproduktory, klávesnica môže byť použitý samostatne, alebo cez sériový port kontroly, ako pre Arduino UNO alebo akékoľvek microcontroller sériového portu modulu. Modul sám dokonale integrované hardvérové dekódovanie formátu MP3, WAV, WMA to. Zatiaľ čo softvér podporuje TF

€3.67

t on zadajte názov 1509: step-down modul vstupné napätie: 4.5 V~40V výstupné napätie: 1.27~37V výstupný prúd : 2A (max.) vlna výstup : prepínanie frekvencie: 150kH pracovná teplota : -45 ~+85 veľkosť: 21 mm*17 mm *4 mm Prevod účinnosť 96 (najvyšší)

€3.45

Vitajte v Číne elektronických komponentov predaj center O nás Prečo kupujúci si vybrať nás Všetky výrobky určené na predaj sú na sklade a môžeme posielať ich môžete hneď. Máme veľa rôznych druhov tovaru A budete mať na najnižšiu cenu. Dodanie pokyny 1. Globálne doprava.Zašleme vám ju DHL, UPS, TNT, EMS a post. 2. Včasné spracovanie objednávky

€14.41

NÁM 2.2 / kus NÁS 4.16 / kus NÁS 1.36 / kus NÁS 1.05 / kus NÁS 1.43 / kus NÁS 1.11 / kus NÁS 1.07 / kus NÁS 1.02 / kus NÁS 1.55 / kus NÁS 2.5 / kus NÁS 3.72 / kus NÁS 1.61 / kus NÁS 3.65 / kus NÁS 13.15 / kus NÁS 9.4 / kus 25PCS IC Test Univerzálny ZIF Pätice 14pin 14 pin dip 2.54 mm IC Zásuvky ihrisku

€4.30

PICkit 3 Funkcie USB (Plnou rýchlosťou 12 Mbit/s rozhranie na hostiteľskom POČÍTAČI) v Reálnom čase vykonania MPLAB IDE kompatibilné (bezplatne v cene) Vstavaný cez-napätie/skrat monitor Firmware z PC/web stiahnuť Úplne uzatvorený, Podporuje nízke napätie 2.0 voltov (2.0 v k 6.0 v rozmedzí) Diagnostické Led (power, obsadené, chyba) Čítanie/zápis program a dáta pamäte microcontroller Vymazať z programu pamäte s

€6.57

Oznámenie Máme dve verzie, Element14 a RS Components.V dôsledku rôznych príchodu dávkach, dvoch verzií sú vydané náhodne. A e14 verziu čipu je aktualizovaný. Ak potrebujete, aby veľké množstvo tovaru, kliknite na odkaz Kontakt Teraz .Budeme mať profesionálny zákaznícky servis pre vás slúžiť. Vitajte kúpiť! Raspberry Pi 3 Model B Doske 1GB LPDDR2 BCM2837 Quad-Core Ras PI3 B,PI 3B,PI, 3 B s WiFi&Bluetooth Prooduct

€31.11

Ak potrebujete viac častí Pls a kliknite na tlačidlo odoslať objednávku.Ak potrebujete viac množstve,Pls kontaktujte nás. Ak si mysli cenu,Ak niektoré časti nemožno zistiť, v mojom obchode,Pls kontaktujte nás,sme stále ešte v mnohých častiach nemajú zverejnené. Pošleme na najnovšiu verziu produktu, u pgraded funkciu. Môže to má iný tvar alebo farbu. Ak nemôžete súhlasiť, pls nechcem kúpiť. Prosím,

€8.26

Vitajte na YUXINYUAN Ak potrebujete ďalšie množstvo alebo viac produktov,Prosím, co ntact nás. 1.Akceptujeme Alipay, Západ Únie, TT. Všetky hlavné kreditné karty sú akceptované cez bezpečné platobné procesor ESCROW. 2.Ak nemôžete pokladňa bezprostredne po aukcii zatvorte, prosím, počkajte niekoľko minút a skúste to znova Platby musia byť ukončené do 3 dní. 1. Doprava po celom svete. 2.

€3.94

Seeeduino XIAO SAMD21G18 Microcontroller Development Board Typ-C Rozhranie pre Arduino IDE Funkcia: Táto položka sa nesie výkonný PROCESOR ARM Cortex-M0+ 32bit 48MHz microcontroller (SAMD21G18), ktorá je trikrát, než pre Arduino UNO a pre Arduino Nano. Okrem toho, tento pre Arduino IDE kompatibilné rada Xiao je tiež vybavený s 256 KB flash pamäť a 32KB SRAM. Je tu 14 GPIO Pinov, ktoré môžu byť použité pre 11 analógový

€7.83

T8 + AXP813 BGA 345 8 Jadro vozidlo Navigácia Špeciálny Čip (matching)

€8.09

NÁS 1.6 / kus /lot 10 NÁM 1.5 / kus /množstvo 5 NÁM 2.82 / kus /lot 10 NÁM 1.62 / kus /lot 10 US 1 / kus /množstvo 5 NÁM 1.48 / kus /lot 10 NÁM 4.63 / kus /lot 10 NÁM 11.99 / kus /lot 10 NÁM 12.2 / kus /lot 10 NÁM 13.75 / kus /lot 10 NÁM 1.96 / kus /množstvo 5 NÁM 2.56 / kus /množstvo 5 NÁS 12 / kus /veľa NÁS 5 9 / kus /veľa NÁS 5 2 / kus /množstvo 5

€4.11

Top